Kategorie blog
GIT1 Tester Akumulatorów i Instalacji Elektrycznej 1
GIT1 Tester Akumulatorów i Instalacji Elektrycznej

Pierwszym etapem projektu zajmował się Krzysztof Wiczkowski i Kamil Szamałek, którzy tworzyli wytyczne dla producenta, ze strony którego Piotr Libuszowski i Joanna Stopyra wraz z ekipą inżynierów i techników, wykonali fenomenalną pracę, której efekty możecie oglądać w tym filmie. Bardzo dobrze wypadła współpraca z zarządem DTE, czyli Joanną Bogusz i Jakubem Preisnerem. Powinienem podziękować tak wielu osobom, że pozwoliłem sobie wymienić tylko te, z którymi fizycznie miałem najwięcej do czynienia, pozostałym równie mocno dziękuję.

czytaj całość »
Kulon 0
Kulon

Przez liczne filmy z udziałem kulonów na kanale mrAkumulator stały się one bardzo popularne. Dostajemy mnóstwo zapytań czy nie mamy w ofercie tego urządzenia.

czytaj całość »
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN 0
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN

Tym razem kolej przydała na sprawdzenie akumulatorów do Azjatyckich pojazdów zasilanych ropą czyli popularnym Diesel'em. Przetestuje akumulatory, które w ofercie ma moja firma handlowa Świat Akumulatorów z Szczecina. Marki akumulatorów jakie trafiły do AKUBIZ Labo to: AUTOPART, VARTA, BANNER i CENTRA.

czytaj całość »
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A 0
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A

Zapraszam na nową odsłonę TESTU PORANKA. Edycja rozpoczynająca się od bieżącego roku 2021 będzie koncentrowała się na efektach 12to godzinnego ładowania skrajnie rozładowanego akumulatora i porównanie rezultatów.

czytaj całość »
Akumulatory Szczecin gdzie kupić ? 0

Akumulatory Szczecin. Jeśli zadajesz sobie pytanie, gdzie w Szczecinie warto kupić akumulator, to polecamy się jako firma Świat Akumulatorów. W Szczecinie oferujemy akumulatory w dwóch sklepach. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl