Rozwijamy współpracę z AZO

Od ponad roku współpracujemy z firmą AZO. Pozwoliło nam to wstępnie ocenić produkty będące w ofercie tego producenta / importera. Nasze doświadczenia utwierdziły nas jedynie w tym co przypuszczaliśmy od początku produkty AZO, stanowią bardzo dobrą bazę dla tych z Was, u których ważnym aspektem w podejmowaniu decyzji zakupowej jest cena. AZO to bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. 

czytaj całość »
ZESTAWY Z PANELAMI 400WP DOSTĘPNE DOPIERO PO 6/12/2021

Termin realizacji zamówień z modułami fotowoltaicznymi o mocy 400W będą realizowane po 6/12/2021. Dla tych z Was którym zależy wyłącznie na tym module możliwy jest odbiór samego modułu lub kompletnego zestawy w Elblągu w Kapitana Przyczepy, gdzie jest jeszcze kilka modułów ale nie mamy możliwości wysyłki z tej lokalizacji.

Jak bezpiecznie wysyłamy akumulatory

Wielu z widzów kanału @mrAkumulator doświadczyło tego, że w pierwszej kolejności zachęcam do zakupów w swojej okolicy, tak aby ominąć koszty związane z wysyłką oraz specyfikę produktu jakim jest akumulator z płynnym elektrolitem. 

czytaj całość »
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN

Tym razem kolej przydała na sprawdzenie akumulatorów do Azjatyckich pojazdów zasilanych ropą czyli popularnym Diesel'em. Przetestuje akumulatory, które w ofercie ma moja firma handlowa Świat Akumulatorów z Szczecina. Marki akumulatorów jakie trafiły do AKUBIZ Labo to: AUTOPART, VARTA, BANNER i CENTRA.

czytaj całość »
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A

Zapraszam na nową odsłonę TESTU PORANKA. Edycja rozpoczynająca się od bieżącego roku 2021 będzie koncentrowała się na efektach 12to godzinnego ładowania skrajnie rozładowanego akumulatora i porównanie rezultatów.

czytaj całość »
LiFePO4 do motocykli

Po kilku latach (tak latach) podjęliśmy decyzję o wdrożeniu do oferty akumulatorów litowych do motocykli. W ofercie sklepu internetowego e-moto.pl pojawią się akumulatory Skyrich.

czytaj całość »
Akumulatory Szczecin gdzie kupić ?

Akumulatory Szczecin. Jeśli zadajesz sobie pytanie, gdzie w Szczecinie warto kupić akumulator, to polecamy się jako firma Świat Akumulatorów. W Szczecinie oferujemy akumulatory w dwóch sklepach. 

czytaj całość »
Ruszamy ponownie

Sklep z akumulatorami e-moto.pl pojawił się w Polskim internecie w 2006 roku, ale dopiero dziś, po 14 latach jego funkcjonowania zdecydowaliśmy się dokonać zmiany "silnika" przy czym zależało nam na tym aby najbardziej wiarygodny sklep internetowy z akumulatorami w Polsce nadal był estetyczny i przejrzysty.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl