Wprowadzamy szybkie płatności

Z dniem 11 kwietnia 2022 wprowadziliśmy płatności natychmiastowe w naszym sklepie www.e-moto.pl co umożliwi Państwu rozliczanie się w czasie rzeczywistym w trakcie dokonywania płatności za złożone zamówienie. 

czytaj całość »
Euro już po 5zł a ropa po 7zł

To nie jest wpis który ma Cię przestraszyć lub zmusić do zakupu produktów w naszym sklepie www.e-moto.pl Zachęcamy każdego z Was do zadbania o własny akumulator tak aby odsunąć jak najdalej konieczność wymiany w sytuacji kiedy wystarczy doładować.

czytaj całość »
Wysyłki akumulatorów w pudłach UN

Do końca lutego 2022 jesteśmy w trakcie reorganizacji wysyłek akumulatorów z płynnym elektrolitem. Obecnie możliwości wysyłkowe są ograniczone do wysyłek na 1/4 palety co generuje większe koszty.

czytaj całość »
Kulon

Przez liczne filmy z udziałem kulonów na kanale mrAkumulator stały się one bardzo popularne. Dostajemy mnóstwo zapytań czy nie mamy w ofercie tego urządzenia.

czytaj całość »
e-Ściana Płaczu 2022

W sprzedaży detalicznej i stacjonarnej bardzo dobrze sprawdza nam się model Ściana Płaczu, czyli miejsce gdzie ustawiamy produkty, które zostały przecenione z jakiegoś konkretnego powodu.

czytaj całość »
Uzupełniamy ofertę serii R3 o niską 55Ah

Często słyszałem od chcących kupić akumulator, że chcieli by kupić R3 55Ah, jednak do dziś nie było tego akumulatora w ofercie. Dziękuję, że wskazujecie nam obszary w których możemy się rozwijać i ulepszać naszą ofertę.

czytaj całość »
Rozwijamy współpracę z AZO

Od ponad roku współpracujemy z firmą AZO. Pozwoliło nam to wstępnie ocenić produkty będące w ofercie tego producenta / importera. Nasze doświadczenia utwierdziły nas jedynie w tym co przypuszczaliśmy od początku produkty AZO, stanowią bardzo dobrą bazę dla tych z Was, u których ważnym aspektem w podejmowaniu decyzji zakupowej jest cena. AZO to bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. 

czytaj całość »
ZESTAWY Z PANELAMI 400WP DOSTĘPNE DOPIERO PO 6/12/2021

Termin realizacji zamówień z modułami fotowoltaicznymi o mocy 400W będą realizowane po 6/12/2021. Dla tych z Was którym zależy wyłącznie na tym module możliwy jest odbiór samego modułu lub kompletnego zestawy w Elblągu w Kapitana Przyczepy, gdzie jest jeszcze kilka modułów ale nie mamy możliwości wysyłki z tej lokalizacji.

Jak bezpiecznie wysyłamy akumulatory

Wielu z widzów kanału @mrAkumulator doświadczyło tego, że w pierwszej kolejności zachęcam do zakupów w swojej okolicy, tak aby ominąć koszty związane z wysyłką oraz specyfikę produktu jakim jest akumulator z płynnym elektrolitem. 

czytaj całość »
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN

Tym razem kolej przydała na sprawdzenie akumulatorów do Azjatyckich pojazdów zasilanych ropą czyli popularnym Diesel'em. Przetestuje akumulatory, które w ofercie ma moja firma handlowa Świat Akumulatorów z Szczecina. Marki akumulatorów jakie trafiły do AKUBIZ Labo to: AUTOPART, VARTA, BANNER i CENTRA.

czytaj całość »
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A

Zapraszam na nową odsłonę TESTU PORANKA. Edycja rozpoczynająca się od bieżącego roku 2021 będzie koncentrowała się na efektach 12to godzinnego ładowania skrajnie rozładowanego akumulatora i porównanie rezultatów.

czytaj całość »
LiFePO4 do motocykli

Po kilku latach (tak latach) podjęliśmy decyzję o wdrożeniu do oferty akumulatorów litowych do motocykli. W ofercie sklepu internetowego e-moto.pl pojawią się akumulatory Skyrich.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl