Kategorie blog
Jak działa Akumulator LiFePO4 R-Lit 0
Jak działa Akumulator LiFePO4 R-Lit

Akumulatory LiFePO4 R-Lit to rodzaj litowo-jonowych baterii, które charakteryzują się wyższą stabilnością termiczną, bezpieczeństwem i trwałością w porównaniu do innych typów litowo-jonowych baterii.

Akumulatory LiFePO4 R-Lit składają się z elektrolitu organicznego, elektrod z węgla, a także z anod z litu i katod z żelaza i fosforanu litu. Elektrolit organiczny umieszczony jest w pudełku, który oddziela anodę i katodę, a elektrody z węgla służą do zwiększenia przewodnictwa wewnętrznego.

czytaj całość »
JAK DZIAŁA AKUMULATOR 0
JAK DZIAŁA AKUMULATOR

Akumulator jest urządzeniem elektrochemicznym. Przechowuje energię chemiczną, która na żądanie może być uwalniana jako energia elektryczna. Gdy akumulator jest podłączony do obciążenia zewnętrznego, takiego jak rozrusznik, energia chemiczna jest przekształcana w energię elektryczną i prąd płynie przez obwód.

 

czytaj całość »
Likwidacja sklepu na lewobrzeżu Szczecina Santocka 42 0
Likwidacja sklepu na lewobrzeżu Szczecina Santocka 42

Z dniem 2 listopad 2022 zamykamy nasz sklep firmowy znajdujący się w Szczecinie przy ulicy Santocka 42. Powodów które złożyło się na tą decyzję było kilka, począwszy od braku chętnych do pracy, przez rosnące koszty najmu i eksploatacji, po coraz to wyższe koszty obsługi sprzedaży detalicznej.

czytaj całość »
GIT1 Tester Akumulatorów i Instalacji Elektrycznej 1
GIT1 Tester Akumulatorów i Instalacji Elektrycznej

Pierwszym etapem projektu zajmował się Krzysztof Wiczkowski i Kamil Szamałek, którzy tworzyli wytyczne dla producenta, ze strony którego Piotr Libuszowski i Joanna Stopyra wraz z ekipą inżynierów i techników, wykonali fenomenalną pracę, której efekty możecie oglądać w tym filmie. Bardzo dobrze wypadła współpraca z zarządem DTE, czyli Joanną Bogusz i Jakubem Preisnerem. Powinienem podziękować tak wielu osobom, że pozwoliłem sobie wymienić tylko te, z którymi fizycznie miałem najwięcej do czynienia, pozostałym równie mocno dziękuję.

czytaj całość »
Kulon 0
Kulon

Przez liczne filmy z udziałem kulonów na kanale mrAkumulator stały się one bardzo popularne. Dostajemy mnóstwo zapytań czy nie mamy w ofercie tego urządzenia.

czytaj całość »
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN 0
Akumulatory do Japońskich Dieseli. HONDA, TOYOTA, NISSAN

Tym razem kolej przydała na sprawdzenie akumulatorów do Azjatyckich pojazdów zasilanych ropą czyli popularnym Diesel'em. Przetestuje akumulatory, które w ofercie ma moja firma handlowa Świat Akumulatorów z Szczecina. Marki akumulatorów jakie trafiły do AKUBIZ Labo to: AUTOPART, VARTA, BANNER i CENTRA.

czytaj całość »
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A 0
Test Poranka 2021 Prostowników 12-17A

Zapraszam na nową odsłonę TESTU PORANKA. Edycja rozpoczynająca się od bieżącego roku 2021 będzie koncentrowała się na efektach 12to godzinnego ładowania skrajnie rozładowanego akumulatora i porównanie rezultatów.

czytaj całość »
Akumulatory Szczecin gdzie kupić ? 0

Akumulatory Szczecin. Jeśli zadajesz sobie pytanie, gdzie w Szczecinie warto kupić akumulator, to polecamy się jako firma Świat Akumulatorów. W Szczecinie oferujemy akumulatory w dwóch sklepach. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl